За наїзд на жінку з дитиною Скрипка сплатить штраф

Ольга Бондаренко
19 червня 2013р. 13:05

За порушення правил дорожнього руху на музиканта Олега Скрипку складено адміністративний протокол, за яким музикант повинен заплатити штраф. Про це повідомляють джерела видання "Інтерфакс-Україна" у правоохоронних органах.

За інформацією видання, на місці аварії була затерта дорожня розмітка, яка вказує на пішохідний перехід, а сам Скрипка доклав всіх зусиль, щоб уникнути зіткнення, але йому це не вдалося. У результаті наїзду чоловік отримав незначні подряпини, жінка з легкими ушкодженнями госпіталізована до міської лікарні № 17, дитина не постраждала. Натомість музикант отримав подряпини ніг. Постраждалі не мають претензій до співака.

У Києві на вулиці Стеценка, біля Берковецького кладовища музикант Олег Скрипка на своєму мотоциклі потрапив у ДТП. Скрипка через погану оглядовість вчасно не побачив пішохідний перехід, яким йшла сім'я з дитиною. Співак загальмував за 10 метрів до них і спеціально завалив байк. Сам він злетів з мотоцикла, але той за інерцією трохи проїхав і зачепив жінку. Як показали результати аналізів, музикант був тверезий.

 

Теги: Київ , Скрипка , ДТП