У Королевської дали ще 23 млн на "безробітну" базу

Максим Опанасенко
19 червня 2013р. 14:57

Державний центр зайнятості Мінсоцполітики виділив ще 23 641 270 гривень на супровід своєї Єдиної інформаційно-аналітичної системи, котра спрощує надання статусу безробітного і пошук роботи в режимі он-лайн. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Дістануться вони ТОВ "БМС Консалтінг". Під час закупівлі, згідно з тендерними документами, фірма ні з ким не конкурувала, бо саме вона почала створювати цю базу у 1998-му. За виділені гроші ТОВ має технічно супроводжувати цілий пакет програмних продуктів (обслуговування Контакт-центру, технічне обслуговування систем автоінформування тощо).

Що цікаво, у вівторок Центр зайнятості дав більше 9 000 000 гривень ТОВ "Айкюжн" на модернізацію програмного забезпечення цієї ж бази. Фірма також ні з ким не конкурувала. В тендерній документації сказано - починаючи з 2010 Єдина інформаційно-аналітична система (ЄІАС) Державної служби зайнятості працює на програмній платформі "Megapolis. Net". Розробником програмної платформи "Megapolis. Net" є Закрите акціонерне товариство "Софтлайн". В 2010 році всі майнові права на програмну платформу "Megapolis. Net" були передані ТОВ "Айкюжн". Відповідно, більше ніхто не може займатися оновленням цієї бази.

Керівником ТОВ "БМС Консалтінг" є Ігор Капля, уповноваженою особою - Сергій Савченко. Зареєстрована фірма в Києві, на Печенізькій, 32 (Шевченківський район). ТОВ "Айкюжн" зареєстроване на Василя Стуса, 35-37 (Святошинський район). Керівник - Олександр Дешевий. За даними "Української правди", Дешевий раніше працював юристом в тій самій компанії "Софтлайн", котра і передала "Айкюжн" майнові права на базу. У 2009-му він "засвітився" як один із співзасновників ТОВ "Оператор електронної реєстрації та звітності". Це підприємство стало скандальним завдяки тому, що його "ввели" в систему електронної звітності Державної податкової адміністрації, через котру підприємці мали подавати свої звіти - вже не безкоштовно, як раніше, а за гроші.

Теги: Київ