За напад на агрофірму затримали чотирьох

Галина Танай
19 червня 2013р. 15:02

За напад на агрофірму затримали чотирьох

За збройний напад на агрофірму колишнього кандидата в депутати від опозиції Аркадія Корнацького затримали чотирьох осіб. Про це повідомляє прес-служба МВС у Миколаївській області.

До Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області доставили чоловіка, у якому громадяни впізнали стрільця, що травмував кількох осіб. Співробітники міліції обшукали затриманого та салон його автівки. Під час обшуку виявили два пристрої для відстрілу гумових куль та газово-шумовий пістолет. Зараз чоловіка утримують в ізоляторі тимчасового затримання згідно зі статтею 208 Кримінально-процесуального Кодексу "Затримання уповноваженою службовою особою".


Зранку 18 червня стало відомо, що у Миколаївській області молодики з рушницями намагалися захопити агрофірму Аркадія Корнацького, який балотувався від опозиції в 132 окрузі на парламентських виборах. Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів..Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати.

Теги: Київ , Миколаїв , агрофірма , Корнацький