Кличко написав Януковичу відкритого листа

Ольга Бондаренко
19 червня 2013р. 15:40

Лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко написав відкритого листа президенту Віктору Януковичу, яким вимагає від нього публічного виступу в парламенті, а не закритої зустрічі з головами фракцій. Лист оприлюднила прес-служба "УДАРу".

"Питання, які ми хочемо обговорити з Вами у парламенті, залишаються незмінними і ми їх неодноразово озвучували. Це, зокрема: розв'язання економічної та соціальної кризи в країні; виконання всіх умов для підписання угоди про асоціацію з ЄС, зокрема: звільнення політв'язнів, в першу чергу Юлії Тимошенко, ухвалення виборчого законодавства  і законів щодо реформування судової і правоохоронної системи", - йжеться в листі. Окрім цього Кличко додає: "Також вимагаємо зняти з порядку денного питання приватизації газотранспортної системи та ухвалення інших антидержавних законів. Мають бути створені і нарешті запрацювати ефективні механізми боротьби з корупцією. Також наголошую, на необхідності призначення виборів у Києві та в 5 "проблемних" округах на осінь цього року. Сьогодні перелік цих питань Ви отримаєте в письмовому вигляді, якщо це допоможе Вам краще підготуватися і таки наважитися на виступ і дискусію в парламенті".  

У середу Віктор Янукович мав провести зустріч із лідерами парламентських фракцій, проте Віталій Кличко відмовився брати участь у кулуарних розмовах. Пізніше до нього приєднався і лідер "Свободи" Олег Тягнибок. 11 червня опозиція ще раз наголосила на публічній зустрічі з президентом Віктором Януковичем за участі представників засобів масової інформації. Натомість до адміністрації президента пішла лише фракція "Батьківщина", у повному складі. Однак депутатів до Януковича не пустили. Яценюк заявив: "Якщо президент боїться прийти до парламенту, то ми не боїмося прийти до президента".

Теги: Київ , Кличко , УДАР , Янукович