Німці показали українські меми проти "пакращення"

Олесь Лук'яненко
19 червня 2013р. 18:42

Німецький телеканал arte.tv зняв сюжет про українських активістів, які протистоять владі на вулицях та інтернет-сторінках.

 Учасники сюжету говорять, що тільки одна сім'я в цій країні в порядку - родина президента. В сюжеті зібрані активісти, які протестують за допомогою інтернет-мемів, мистецтва та соціальних мереж. Один з них Богдан Тицький виклав в мережу інструкцію, за якою вже відомий малюнок з простленою головою Януковича можна зробити в домашніх умовах.

Судді з сумського Апеляційного суду на чолі з Гончаровим не змінили вирок хлопцям, які малювали графіті з застреленим Януковичем. Трьох із чотирьох хлопців, окрім графіті, звинувачували в тому, що вони облили синагогу фарбою та підпалили димовою шашкою підвал. Відтак Михайло Писарцов та Дмитро Данілов отримали 2 роки позбавлення волі, а Ігор Ганненко – 1,8 роки. Володимир Никоненко , який проходить лише в епізоді з графіті, отримав один рік трудової колонії. Малюнок із застреленим Януковичем після вироку хлопцям почав з`являтися в інших містах, зокрема у Києві.

Теги: Київ