Обіцянки давати легко

Николай Савенко
19 червня 2013р. 19:14

2012 році, через ЗМІ України, на правах соціальної реклами, було оголошено про те, що всі інваліди І, ІІ груп отримають від держави ТВ-тюнери, які використовують цифровий формат мовлення.

Багато інвалідыв відразу поспішили в центри соціального обслуговування населення, щоб представити відповідні документи і написати заяву на отримання тюнера від держави. 

Минали місяці, деякі отримали ТВ-тюнер поштою, здавалося б, ось, держава тримає свою обіцянку, але як завжди відбувається в нашій країні, не все виявляється так просто.

Наприклад, через півроку після того, як завершилася реєстрація заяв від громадян, що мають інвалідність на отримання тюнера, стало відомо про те, що для всіх жителів України, які мають статус інваліда першої та другої групи, тюнерів не вистачить.

Звичайно, відкрито про це ніхто не говорить, але враховуючи час, який минув з моменту, коли перші громадяни почали отримувати від держави таку допомогу, можна припустити, що в міністерстві соціальної політики України знали і здогадувалися про таку тенденцію розвитку подій ще заздалегідь. На користь цього, говорить ще й той факт, що, коли деякі громадяни заради інтересу дзвонили в гарячу лінію Держкомтелерадіо з проханням уточнити, коли вони отримають поштою тюнер, то відповідь була така: чекайте, може бути, ви скоро його і отримаєте, але на всіх інвалідів перерахованих груп навряд чи вистачить тюнерів.