Затриманих в Могилянці "свободівців" відпустили

Максим Опанасенко
20 червня 2013р. 7:39

Усіх затриманих під будівлею Києво-Могилянської академії активістів "Свободи" відпустили. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Станом на 20:50 з райвідділку відпустили 5 активістів: 2 забрали в лікарню, 3 відпустили після дачі пояснень. Активісти не розходяться та чекають на звільнення інших затриманих. Усіх затриманих відпустили близько 22:00. Останнім вийшов простий подорожній, якого "Беркут" вирішив "за компанію" кинути в автозак до свободівців" - йдеться в повідомленні. Нардеп від "Свободи" Ірина Фаріон, через інцидент перед лекцією котрої і сталося затримання, назвала ситуацію репресіями проти націоналістів. "Ці дії режиму й недобитків "русскава міра" смішні й демонструють їхню приреченість, тупість, нікчемність. Такий конвульсивний спротив надихає на протистояння й прямостояння. Це змушує нас вибудовувати потужні протиборчі лінії, окопи й міцні барикади. Вони навіть не уявляють який повстанчий дух формують таким чином у нас" - заявила вона.

У середу лекція депута від Свободи Ірини Фаріон, яка проходила у Києво-могилянській академії, закінчилася бійкою та затриманням близько десяти свободівців. Бійка сталася з активістами студпрофспілки “Пряма дія”, котра запланувала пікет цього заходу зі своїми однодумцями. 

Теги: Київ