Завуча елітного садка №26 затримали на хабарі $400

Олександра Веснич
7 лютого 2011р. 15:28

Завуча елітного садка №26 затримали на хабарі $400

Завідуючу садка №26 на вулиці Володимирській, 16, який вважається "елітним", Надію Крижанівську затримали під час отримання хабаря.

Про це "Свідомо" повідомила прес-офіцер Шевченківського райуправління міліції Марина Макаренко.

За її словами, завуч "погоріла" через принципову маму малюка. Жінка прийшла влаштовувати дитину в садок, а Крижанівська відповіла їй, що місць немає. Він, мовляв, елітний і тому переповнений.

Але одразу ж уточнила, що питання можна вирішити, знайти місце і це буде коштувати 400 долларів.

"Мама була не проста, прийшла додому, подивилась це питання в інтернеті і вирішила звернутись з заявою в міліцію. В той же день 27 січня правоохоронці поїхали з нею до садка і затримали завідуючу при передачі грошей", - повідомила прес-офіцер.

На одному з батьківських форумів батьки, обговорюючи цей дитячий садочок, жаліються один одному про високу плату за навчання дітей. Попри те, що дитсадок державний, батьки "носять" туди по 500 долларів щомісяця.

За законом, перебування дитини в дитсадку безкоштовне. Батьки оплачують лише половину вартості харчування.

Працівники садку приховують інформацію про свого керівника. Вони повідомили "Свідомо", що вона ніби-то на лікарняному з інсультом.

Надія Крижанівська знаходиться на підписці про невиїзд, проти неї порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 368 - за вимагання та одержання хабара.

Їй загрожує 5-10 років в'язниці з конфіскацією та позбавленням права працювати керівником до 3 років.

Розслідуванням справи займається відділ державної служби боротьби з економічною злочинністю Шевченківського райуправління міліції.