Табачник обіцяє он-лайн запис до садочків для всіх

Максим Опанасенко
20 червня 2013р. 8:04

До кінця року можливість записувати дітей до дитячих садочків через Інтернет отримають батьки у 17 областях країни. Про це заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

"Щодо Єдиної електронної системи реєстрації, то на сьогодні цей унікальний пілотний проект реалізовано на 100% лише в Дніпропетровській області, де, починаючи з грудня 2012 року, всі 927 дошкільних закладів регіону підключено до Єдиного порталу "Електронний дитячий садок", що дозволяє суттєво зменшити чергу в дошкільні установи. На сьогодні найближче до реалізації цього проекту знаходиться Кіровоградська область. 17 регіонів планують завершити цю роботу до початку нового навчального року або до кінця 2013 року", - заявив міністр. 

З початку 2013-го така система працює в Києві. Для запису дитини у дитсадок треба зайти на сайт http://www.dnz.kiev.ua/, ввести інформацію про себе та свою дитину і обрати дитсадок. Якщо місця в ньому є - система запише дитину в чергу. Якщо ні - запропонує декілька альтернативних варіантів. Електронний запис з моменту існування вже отримав від київських батьків більше нарікань, аніж схвалення. Батьки скаржаться на необхідність вводити персональні дані в Інтернеті, на відмову завідуючих дитячих садків приймати дитину, навіть попри наявність електронного запису тощо.

 

 

 

Теги: Київ