Абітурієнтів просять не "ломитися" на сайт тестів

Максим Опанасенко
20 червня 2013р. 8:58

Український центр оцінювання якості освіти, що опікується тестуванням в школі, просить абітурієнтів не заходити на їхній сайт, де міститься інформація про перебіг зовнішнього незалежного оцінювання, без потреби. Про це йдеться в повідомленні УЦОЯО.

"Проте відвідувачі сайту не завжди раціонально використовують надані їм можливості, заходять на ту чи іншу сторінку без певної мети, що значно збільшує навантаження на даний ресурс, а інколи призводить до його блокування. Наприклад, протягом 18 червня 2013 року, тобто в день оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, зафіксовано 235 411 відвідувань сайту Українського центру оцінювання якості освіти (717 423 перегляди сторінок), хоча в тестуванні з цього навчального предмета взяли участь 45 612 абітурієнтів" - йдеться в повідомленні, - "Звертаємося до Вас із проханням раціонально використовувати ресурс нашого сайту, не навантажувати його без певної мети, оскільки такими діями Ви позбавляєте себе можливості оперативно ознайомлюватися з необхідною інформацією"

У вівторок, 18 червня, сайт УЦОЯО "ліг". Тоді були оголошені результати першого тесту - з хімії. І портал просто не витримав навали абітурієнтів і їхніх батьків.

 

Теги: Київ