Трасу Київ-Одеса ремонтуватимуть в розпал сезону

Максим Опанасенко
20 червня 2013р. 9:44

Капітальний ремонт траси Київ-Одеса почнеться в липні. Про це заявив голова "Укравтодору" Євген Прусенко в ефірі "Першого національного".

Це якраз розпал сезону відпусток, коли в напрямку півдня України буде рухатися значна кількість відпочивальників. Чому в "Укравтодорі" вирішили це робити саме в липні - невідомо. “Критичні зауваження автомобілістів на рахунок цієї дороги стосуються здебільшого ділянки Київ-Жашків, яка фактично не ремонтувалася близько 30 років. У 2004 році ділянку Жашків-Краснознам’янка було капітально відновлено, і сьогодні вона працює без нарікань. Цього року, вже в липні, ми розпочнемо капремонт дороги Київ-Одеса на ділянці Київ-Біла Церква. З 13-го по 17-й кілометр дорога ремонтуватиметься за бюджетні гроші. З 17-го по 87-й кілометр — за рахунок кредитних коштів ЄБРР і Європейського інвестиційного банку” - заявив Прусенко. І назвав головного "ворога" українських доріг - перевантажені авто, котрі безкарно розбивають дорожнє полотно.

Дорога з Києва до Білої Церкви справді в жахливому стані. Після снігопадів у лютому-березні проїхати нею було майже неможливо - дірки і нерівності були скрізь. Опісля трасу трохи "підлатали", відтак, значні складнощі у русі авто лишилися на ділянці близько 50 кілометрів від Києва в напрямку Одеси.

 

Теги: Київ