У Миколаєві впізнали "журналіста Пилипишина"

Максим Опанасенко
20 червня 2013р. 11:12

В одному з нападників на агрофірму колишнього кандидата в депутати від опозиції Аркадія Корнацького у Миколаєві впізнали так званого "журналіста Пилипишина" - молодика, котрий влаштовував сутички на проблемному окрузі №223 у Києві, де під час виборів до Ради у жовтні 2012-го балотувалися екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин і кандидат від "Свободи" Юрій Левченко. Фото і відео докази ширяться в соціальній мережі Фейсбук.

"Знайомтесь! Констянтин Стрижак, 1980 р.н. - гопнік, який вчора стріляв у людей в с.Чаусово-2 при спробі захоплення агрофірми Корнацьких. 

Ось відео: 53-а та 60-а секунда, це бидло тупо в упор розстрілює людей, є поранені. 

А також Констянтин Стрижак за сумісництвом ще й "журналіст" провладного кандидата в народні депутати Віктора Пилипишина (в народі "Вітя Перепишемо") за часів виборчої кампанії 2012 на скандальному ОВК №223. 
Їм тоді все ж таки вдалося зірвати вибори на цьому окрузі, де перемагав кандидат від опозиції Юрій Левченко. Ось відео, зняте тоді біля ОВК №223: тут воно в головній ролі - намагається "штурмувати" ОВК:Він на 17-й секунді" - йдеться в повідомленні.

Також користувачі соцмережі заявляють - Стрижак є професійним бійцем змішаних єдиноборств ММА, чемпіоном Європи, володарем Кубка Світу з греко-римської боротьби, чемпіоном світу з бойового самбо, в минулому - членом збірної команди Москви, а також харківської команди "TEZ-Tour-Fight".

18 червня стало відомо, що у Миколаївській області молодики з рушницями намагалися захопити агрофірму Аркадія Корнацького, який балотувався від опозиції в 132 окрузі на парламентських виборах. Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів. Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати.


Теги: Київ