Корнацький:лікарі женуть травмованих на агрофірмі

Галина Танай
20 червня 2013р. 15:07

Двох людей, що постраждали у перестрілці на агрофірмі в селі Чаусове-2 на Миколаївщині, намагаються виписати з лікарні й відправити на амбулаторне лікування - нібито щоб не "псувати показники" медикам та міліції. Про це повідомляє прес-служба громадської організації "Селянський фронт" із посиланням на родичів постраждалих. Те саме повідомляє власник скандальної агрофірми Аркадій Корнацький. 

У постраждалих чоловіків - струс мозку та травми різного ступеня тяжкості. При цьому лікарі кваліфікують їх травми як "легкі тілесні ушкодження" та хочуть доправити пацієнтів лікуватися вдома. Усний наказ про це нібито надійшов у лікарню з Обласного управління охорони здоров'я. Корнацький також зазначив, що декого з постраждалих  намагаються виписати з лікарні - щоб люди не пролежали в лікарні три дні й не було формальних підстав  відносити їхні поранення до середнього ступеня важкості.

18 червня у Миколаївській області молодики з рушницями намагалися захопити агрофірму Аркадія Корнацького, який балотувався від опозиції в 132 окрузі на парламентських виборах. Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів..Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати.

Теги: Київ , напад , агрофірма , Чаусове-2 , Миколаїв , Корнацький