Податкова: чоловік Оробець сховав 5 мільйонів

Олесь Лук'яненко
20 червня 2013р. 19:41

Слідчим управління Міндоходів у Києві проводить досудове розслідування по кримінальній справі щодо працівників ТОВ «Фенікс Капітал», які знизили податок на прибуток у сумі 4,6 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Податки, за словами прес-служби, ховали при здійсненні операцій по купівлі-продажу цінних паперів з кіпрською компанією, що зареєстрована на «підставних осіб». За словами податківців, підприємство оскаржувало в суді постанову податкової інспекції Шевченківського району, але суд не задовольнив позов «Фенікс Капітал». У повідомленні зазначається, що ніякого політичного переслідування у діях слідчих органів немає.

Чоловік депутатки від "Об'єднаної Опозиції" Лесі Оробець, бізнесмен Олександр Омельчук, змушений виїхати з України. Причина - кримінальна справа через нібито порушення вимог податкового законодавства. Про це Оробець заявила у своєму зверненні у Верховній Раді. Наприкінці листопада 2012 податкова відкрила кримінальну справу проти компанії Олександра Омельчука "Фенікс-Кепітал" - через нібито порушення певних вимог податкового законодавства. Тоді ж податківці провели обшук. Сама Оробець заявила, що обшук був чисто політичним замовленням, адже до цього їй телефонували з пропозицією "вирішити все шляхом політичних переговорів". 

Теги: Київ , податкова