Киянам покажуть замовчані історії про їжу і тіло

Галина Танай
21 червня 2013р. 15:21

Киянам покажуть замовчані історії про їжу і тіло

Заїдання душевної порожнечі шоколадом і макаронами, повна відмова від їжі через бажання схуднути або виразити протест проти навколишнього світу - про це не прийнято говорити вголос. Проте так живуть тисячі жінок. 4 липня в галереї "Ра" стартує виставка "Голоси" - 12 історій про тих, у кого склались нелегкі стосунки з власним тілом. Це буде перша в Україні спроба відверто говорити про те, як подолати анорексію та булімію.

"Голоси" розкажуть історії 12 жінок, які страждали від розладів харчової поведінки (РХП). Причини у всіх різні: підлітковий страх перед змінами у власному тілі, протест проти насильства в родині, бажання схуднути у гонитві за модельними стандартами. До проекту ввійдуть фото, звукові інсталяції та тексти, написані на основі інтерв'ю героїнь. "Голоси" - це спроба вивчити розлади харчової поведінки через особисті історії, зрозуміти причини виникнення проблеми. Організатори проекту "Голоси" запевняють: анорексія та булімія - не те, чого слід соромитись. Це проблема, про яку треба говорити, адже здолати її без сторонньої допомоги неможливо. 


"Закулісне" фото проекту: одна з героїнь "Голосів" і фотограф Наталка Довга

Проект "Голоси" відкриється 4 липня в галереї "Ра", що на Богдана Хмельницького, 32. Виставку можна буде дивитись до 17 липня. Протягом виставки відбуватимуться дискусії, майстер-класи та лекції від психологів та фахівців із корекції харчової поведінки. 

Фото з фейсбук-сторінки проекту "Голоси"

Теги: анорексія , фото , Голоси , Київ , булімія , виставка