Суд відмовився забирати майно Тітушка

Ольга Бондаренко
21 червня 2013р. 16:27

Суд не задовольнив клопотання журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя, які заявили цивільний позов про відшкодування моральних і матеріальних збитків, і звернулися з вимогою до суду заарештувати майно жителя Білої Церкви Вадима Тітушка. Про це повідомляє кореспондент ВВС.

Наступне засідання суду призначене на 1 липня. Запобіжний захід щодо Тітушка у вигляді застави - 22 940 гривень - вирішено продовжити.

21 червня, Шевченківський районний суд Києва провів попереднє слухання за звинуваченням пана Тітушка у побитті журналістів 18 травня під час масових заходів у Києві. Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Вони вимагають справедливого розслідування справи і покарання винних.

Теги: Київ , Тітушко , напад на журналіста