WebMoney намагається повернути гроші через суд

Ольга Бондаренко
21 червня 2013р. 17:28

Керівництво компанії WebMoney через суд намагається досягти розблокування рахунків своїх клієнтів. Про це заявив представник компанії Олексій Титов, передає Forbes.

"Подаємо позови, оскарження, апеляції - в деталі вдаватися не хочу. На жаль, всі ці процедури мають певний термін розгляду. Є більш швидкий спосіб - якщо люди, відповідальні за ухвалення рішення про арешт рахунків, його відкличуть", - заявив Титов. За його словами, компанія готова змінити юридичну конструкцію, в якій працює, і переключитися на схему роботи в рамках законодавства про електронні гроші.

2 червня київський офіс системи інтернет-розрахунків WebMoney.UA, а також домівки кількох топ-менеджерів компанії - обшукали, було вилучено сервери компанії. Варто зазначити, що з 2009 року Нацбанк відмовляється погоджувати правила роботи WebMoney в Україні, не вважаючи її системою онлайн-платежів. У жовтні 2012 року парламент ухвалив закон, що посилює контроль за функціонуванням систем електронних грошей. Емітувати їх відтепер можуть тільки банки. 13 червня податкова заблокувала більше 60 мільйонів гривень на рахунках системи онлайн-платежів WebMoney.UA. За повідомленням НБУ, кількість електронних грошей в обігу в Україні станом на червень - становила близько 7,5 мільйонів гривень.


 

Теги: Київ