Кількість жертв отруєння у садку зросла до 44 осіб

Ольга Бондаренко
21 червня 2013р. 19:01

Кількість осіб, які отруїлися в київському дитсадку № 455, на Празькій, 31-А збільшилася до 44 людей. Про це повідомляє прес-служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Серед постраждалих - 43 дитини і один співробітник установи. Наразі їх всіх госпіталізували. Лікарі оцінюють стан хворих як середньої тяжкості. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження.

За результатами попередньої перевірки Держсанепідслужбою, причиною отруєння стала вермішельна запіканка з курячим м'ясом і яйцями. Виникненню та розповсюдженню спалаху сприяли порушення погодженого двотижневого меню, недотримання правил технології приготування страв, недотримання санітарно-епідеміологічного та дезінфекційного режимів у закладі, порушення правил особистої гігієни персоналом (кухарем, комірником, медичною сестрою), порушення термінів реалізації та умов зберігання масла вершкового, порушення ведення медичної документації та термінів проходження профілактичних медичних оглядів персоналом. Також Держсанепідемслужба перевірила бази постачальників продуктів до садочку. Жодних порушень – не виявили. «Для лабораторного дослідження відібрано змиви на патогенну мікрофлору з внутрішніх поверхонь спецавтотранспорту», - запевняють с службі. 


Теги: отруєння , Київ