Мінфін відхрестив Мярковського від пияцтва

Ольга Бондаренко
21 червня 2013р. 19:59

Експертиза не виявила ознак алкогольного сп'яніння у першого заступника міністра фінансів Анатолія Мярковського 18 червня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну.

Натомість, згідно із повідомленням, лікарі констатували у Мярковського наявність гіпертонічного кризу. "21 червня 2013 року отримано офіційний висновок наркологічного опосвідчення Мярковського Анатолія Івановича, проведеного 18 червня 2013р.  у Київський наркологічній клініці «Соціотерапія». В результаті проведеного опосвідчення, яке включало в себе огляд нарколога та лабораторне дослідження, ознак сп’яніння не виявлено", - повідомили у Мігфіні. і додали: "Отже, всі звинувачення на адресу Анатолія Мярковського є неправдивими, безпідставними та не відповідають дійсності".

18 червня Олександр Бригинець повідомив, що замміністра фінансів Анатолій Мярковський прийшов до Верховної Ради в нетверезому стані. У зв`язку з цим представники опозиції обурилися таким станом чиновника, а Володимир Рибак оголосив перерву в засіданні. Побачивши, що його викрили, чиновник швидко перервав свою доповідь та сховався у кулуарах голови Верховної Ради Володимира Рибака. Депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов заявив, що заступник міністра просто хворий.

 

Теги: Київ , Мярковський , Мінфін