Як презентували "Американську сагу Лазаренка"

Олександр Хоменко
21 червня 2013р. 22:09

Як презентували "Американську сагу Лазаренка"

Журналіст  "Української правди" Сергій Лещенко у книгарні «Є» презентував власну книгу-розслідування "Американська сага Павла Лазаренка".

Ця книга - документальна історія краху одного з найвпливовіших політиків і чиновників України 1990-х рр. За твердженням самого Сергія Лещенка, історія поразки Павла Лазаренка – нагадування молодим українським чиновникам про те, що влада і великі гроші не завжди можуть убезпечити людину від в’язниці.

Як повідомляється, робота над «Американською сагою Павла Лазаренка» тривала два роки, протягом яких журналіст опрацьовував матеріали американської кримінальної справи екс-прем’єра Павла Лазаренка. Результати цього дослідження в 11-ти частинах публікувалися на сайті «Української правди».

У виданні книги активну участь узяли інтернет-видання «Українська правда», данський проект журналістських розслідувань I-SCOOP, громадська організація «Центр UA», а також фонд «Відродження».

Зустріч модерував головний редактор "Історичної правди" Вахтанг Кіпіані.

Сергій Лещенко та Вахтанг Кіпіані
Сергій Лещенко та Вахтанг Кіпіані Серед глядачів були помічені журналісти Юрій Макаров, Мустафа Найем, Катерина Аврамчук та Світлана Заліщук. Остання, за словами Лещенка, безпосередньо причетна до появи книги
Серед глядачів були помічені журналісти Юрій Макаров, Мустафа Найем, Катерина Аврамчук та Світлана Заліщук. Остання, за словами Лещенка, безпосередньо причетна до появи книги

Нетипова для журналіста робота - роздавання автографів
Нетипова для журналіста робота - роздавання автографів

Черга на касі в книгарні "Є". Всі - з примірниками "Американської саги"
Черга на касі в книгарні "Є". Всі - з примірниками "Американської саги"