Регіонали згадали свічками радянських вояків

Олесь Лук'яненко
22 червня 2013р. 11:25

Регіонали згадали свічками радянських вояків

О 04:00 активісти «Молодих регіонів» запалили свічки на Майдані Незалежності в пам'ять про радянських воїнів, які в день нападу фашистів першими вступили в бій. Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

У підніжжя монумента Незалежності з 1418 лампадок, які символізували кількість днів війни, було викладено слово «Пам'ятаємо». «Слідом за ним з потужних динаміків, встановлених в центрі столиці, пролунала незабутня  «Ця війна була священною для нашого народу. Серед усіх республік Радянського Союзу саме Україна зазнала найбільшої матеріальної шкоди. Тому забути про подвиг солдата-визволителя, викреслити з народної пам'яті 1418 безсонних ночей трудівників тилу - зрада », - заявив на заході депутат від Партії регіонів Андрій Пінчук.

Депутати від "Свободи" Ірина Фаріон та Юрій Михальчишин запропонували Верховній Раді проект постанови про вилучення терміна "Велика Вітчизняна війна" з нормативно-правових актів України та навчальної літератури. У травні асоціація єврейських організацій та общин, а також Конґрес національних громад, звинуватили владу у створенні штучних протистояннь та спекуляціях на тему Другої світової війни.

Теги: Київ