Сни, що це таке.

Николай Савенко
23 червня 2013р. 0:35

Сни, майбутня ява, метушня наших думок або простий збіг подій, що відбуваються?

Протягом усього життя, кожному з нас сняться сни. Сновидіння бувають: порожні і віщі, важкі і приємні, нічого не значущі і мають свій особливий таємний сенс.

Мені хочеться розповісти про ті сни, які мені дуже запам'яталися.

Приблизно за 40-45 днів до смерті мого батька, він загинув внаслідок нещасного випадку на дачі, в той момент нікого поблизу не було поруч, мені приснився сон. Тому точні обставини його смерті, так і залишаються загадкою для нас.

У мене в роті випали 4 зуба разом з кров'ю, причому зуби випали не окремо, а як би однією пластиною, можна сказати це було схоже на міст, який ставлять в зуболікарському кабінеті.

Не минуло й року після смерті папи, мені снитися містичний сон. Дзвонить міський телефон, я піднімаю трубку, батько мені каже - здрастуй синку. Потім я чую чужий і незнайомий чоловічий голос, який говорить моєму батькові наступне - у тебе мало часу для розмови, поквапся.

Я привітався з татом, почав його питати - як твоє життя? Як твої справи? Як же так сталося, що ти впав зі сходів? Тато мені відповів так, - у мене все нормально, розумієш синок, я встав на передостанньому сходинку сходів, оступився і впав. Батько хотів ще мені сказати, щось, але в нашу розмову знову втрутився незнайомий мені голос, він сказав - твій час минув.

Ми попрощалися з татом, на цьому наша розмова завершилася і сон разом з ним.

Приблизно за півроку до вступу до університету, а я тоді екстерном закінчував вечірню школу, мені приснився мій покійний батько знову (царство йому небесне).

Сон був не довгим, запам'яталося тільки одне. Зібралися якісь люди у нас в квартирі, мій батько з великим почуттям гордості усім говорить - а ви знаєте, мій син навчається в університеті.

Звичайно, в ту годину у мене були плани після закінчення вечірньої школи вступити до університету, проте впевненості на всі 100% в тому, що я зможу це вчинити, не було, (наприклад, не пройду тестування, може, передумаю надходити і т.д. ).

         Через 6 місяців я успішно вступив до університету.