Берлусконі дали 7 років за секс з неповнолітньою

Олесь Лук'яненко
25 червня 2013р. 9:24

Берлусконі дали 7 років за секс з неповнолітньою

Колишній прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі засуджений до семи років в'язниці за секс з неповнолітньою повією та зловживання службовим становищем, пише Бі-бі-сі.

Вирок може набрати законної сили, якщо екс-прем'єр його не оскаржуватиме. Суд також заборонив довічно обіймати йому державні посади. Берлусконі відкидає звинувачення в тому, що в 2010 році він платив 17-річній танцівниці марокканського походження Карімі Махруг за секс-послуги. У травні Махруг, відома на прізвисько Рубі-Серцеїдка, заявила на процесі проти помічників Берлусконі, що вигадала всі подробиці про еротичні вечірки на віллі італійського лідера, якими вона охоче ділилася раніше.Махруг відмовилася від свідчень, що отримала 187 тисяч євро від Берлусконі в якості плати за участь у кількох його вечірках. Однак, за даними прокурора Ільди Боккассіні, Рубі лукавить: з жовтня по грудень 2010 року вона, як стверджує звинувачення, отримала від Берлусконі 4,5 млн євро.

Берлусконі став фігурантом відразу декількох судових процесів.У жовтні 2012 року Сильвіо Берлусконі, щодо якого порушено кілька кримінальних справ, був засуджений до чотирьох років ув'язнення за фінансові зловживання. В березні він також був засуджений до одного року в'язниці у справі про незаконне прослуховування, але цей вирок ще не набув чинності.

 

 

Теги: Київ , Італія