На Десятинному провулку знову риє екскаватор

Олесь Лук'яненко
25 червня 2013р. 12:26

На Десятинному провулку знову риє екскаватор

Зранку о 8:00 на Десятинний провулок,3-5, де було зупинено незаконне будівництво у буферній зоні собору Святої Софії Київської, повернулися будівельники та працює екскаватор. Про це повідомляє киянка Діна Герцрікен.

За словами пані Герцрікен, це представники фірми "Інтегралбуд". "Зараз працює екскаватор. Він нібито потрібен після завершення робіт археологів", - пише жінка на своєму фейсбуці. Міліція вже пересвідчилася, що у будівельників є дозвіл Держархбудінспекції від 18 червня, за словами місцевої мешканки. Жінку обурює, що чиновники видають такі дозволи попри те, що є судові заборони.

Київський патріархат програв вже другий суд щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйнувано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого.

Теги: Київ