У Попова обіцяють поремонтувати Кільцеву дорогу

Ольга Бондаренко
25 червня 2013р. 13:25

"Київавтодор" проведе капремонт дорожнього одягу Кільцевої дороги на ділянці від проспекту Академіка Палладіна до повороту на місто Вишневе. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Кошти на проведення робіт із заміни дорожнього покриття передбачені в межах бюджетних призначень, передбачених на капітальний ремонт об’єктів вулично-шляхової мережі на 2013 та наступні роки.

18 червня в "Укравтодорі" повідомили про 80% відремонтованих українських доріг. 30 травня прем'єр-міністр Микола АзаровКабінет повідомив, що Кабмін планує цьогоріч ввести грошові штрафи за перевищення у вантажних автомобілях допустимого навантаження, з метою зменшення руйнування доріг. 22 травня Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна. 22 квітня прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив невдоволення ходом ремонту доріг в Україні. У лютому активісти інтернет-спільноти  "Я ненавиджу Укравтодор" провели акцію протесту з вимогами нормально ремонтувати дороги, та принесли під офіс компанії поламані частини своїх автівок. Подібну акцію тоді ж провели і київські водії.

 

Теги: Київ , Укравтодор , КМДА , дороги