КМІС: 81% українців добре ставиться до росіян

Ольга Бондаренко
25 червня 2013р. 16:46

КМІС: 81% українців добре ставиться до росіян

81% українців висловлюють позитивне ставлення до росіян. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Тих, хто негативно ставиться до Росії в КМІСі нарахували 10%; 9% опитуваних не змогли відповісти на запитання. Найбільше позитивно налаштованих до Росії українців проживає у Східному (93%) та Південному регіонах (85%), найменше їх у Західному регіоні (66%). У Центральному регіоні позитивно ставляться до Росії 80%. Порівняно з лютим зменшилася кількість позитивно налаштованих до Росії у Південному регіоні (було 92%) та Центральному (було 86%). Ставлення до України в Росії за цей період статистично не змінилося – кількість позитивно налаштованих росіян складає  72%, негативно – 18%, не змогли відповісти на запитання також 9%. Більшість опитаних з обох країн хотіли б, щоб і Росія, і Україна були незалежними, але дружніми державами – з відкритими кордонами, без віз та митниць (в Україні – 72%, у Росії – 58%). В Україні ця кількість зменшилася з лютого на 4%, в Росії – на 6%.

Опитування проводилось з 21 по 30 травня 2013. Методом інтерв'ю опитано 2030 респондентів, що мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в АР Крим за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Фото: www.epochtimes.com.ua.

Теги: Київ , Росія , Україна