В Гідропарку відкрили баскетбольний майданчик

Олесь Лук'яненко
26 червня 2013р. 8:39

В ГІдропарку офіційно відкрили новий баскетбольний майданчик. Першими, хто покидав м`яч у кільце стала збірна України 40+, про це пише газета Хрещатик.

"Дуже приємно, що у Києві з’явився такий майданчик. Зроблені комфортні місця для глядачів, комфортне покриття для баскетболістів. Я пам’ятаю, що тут було 10-15 років тому, і дуже вдячний тим людям, котрі вклали душу, серце і гроші в цей прекрасний майданчик, який, зокрема, сприятиме популяризації баскетболу в Україні", - зазначив президент Федерації баскетболу України Олександр Волков.

В 2015 році Україна прийматиме у себе чемпіонат з баскетболу "ЄвроБаскет-2015". На підготовці до чемпіонату ремонтують Палац спорту. Нещодавно на це віддали 192,5 мільйони гривень. Державним коштом ремонтуватимуть лише київський та дніпропетровський спортивні комплекси, решту беруть на себе приватні інвестори. Наразі вже відомо, що арену в Києві будуватиме DіVision Дмитра Буряка, у Харкові – Східно-Європейська паливно-енергетична компанія (ВЕТЕК) Сергія Курченка, в будівництво львівської – інвестуватиме Ігор Коломойський. Загалом же витрати на підготовку до проведення чемпіонату оцінюють в 7 мільярдів гривень.

Теги: Київ