Донька УДАРівця прокладе колектор за 40 млн

Олесь Лук'яненко
26 червня 2013р. 9:47

Комунальне підприємство «Солом’янка-Сервіс» Солом’янської держадміністрації 14 червня за результатами тендеру уклало угоду на суму 40,30 мільйонів гривень з ТОВ «Будгарант» на поліпшення водовідведення приватного сектора Олександрівської слобідки. Ця фірма пов`язана з дочкою Володимира Жукова – депутата Київради, пишуть Наші гроші.

Проектом передбачено прокладання каналізаційного колектора по вул. Кіровоградській, з оглядовими колодязями та каналізаційною камерою. В ході робіт також мають перекласти каналізаційні мережі по 41 вулиці та провулках житлового мікрорайону з підключенням до існуючої каналізаційної мережі. Загальна протяжність мереж господарчо-побутової каналізації с результаті складе 14,70 кілометрів. Усі роботи мають завершити до кінця 2015 р.

Засновниками фірми «Будгарант» є Геннадій та Юрій Володарські. Ця фірма також є співвласником ТОВ «Будівництво інженерних споруд» разом зі Ганною Володимирівною Скіценко, дочкою Володимира Жукова – депутата Київської міськради (УДАР), котрий до 2007 року також очолював «Київавтодор». Єдиним конкурентом «Будгаранту» на цьому тендері було ТОВ «Київмостобуд №1», котре в 2005 році співзаснували та ж Ганна Скіценко, Юрій і Володимир Іржицькі та Ольга Малишок. За останні п’ять років «Будгарант» виграв тендерів на 91,40 мільйонів гривень, а «Київмостобуд №1» – на 7,93  мільйонів.

 

Теги: Київ