ЄДАПС надрукує бюлетені для хворих на 2,62 млн

Олесь Лук'яненко
26 червня 2013р. 12:12

Міністерство охорони здоров’я України 18 червня за результатами тендеру уклало угоду з держпідприємством «Поліграфічний комбінат «Зоря» на виготовлення листків непрацездатності на суму 2,62 мільйонів гривень, пишуть Наші гроші.

Замовлено виготовлення 8,73 мільйонів бюлетенів по 30 копійок за штуку.«Поліграфічний комбінат «Зоря» входить в консорціум «ЄДАПС». Державний поліграфкомбінат «Україна» також брав участь у тендері МОЗ, однак запропонував більшу ціну на 100 тисяч гривень.

Антимонопольний комітет 15 червня скасував результати конкурсу Державної міграційної служби на закупівлю біометричних паспортів у консорціуму ЄДАПС. Хоча напередодні у Віснику державних закупівель з’явилась інформація про результати тендеру на сім мільйонів гривень для виготовлення бланків паспортів. Перемогу отримав консорціум ЄДАПС, він, до речі, і єдиний учасник конкурсу. Справа у тому, що з 2006-го року фірма, пов’язана з ЄДАПСом - «ЮС-дизайн» зареєструвала промисловий зразок паспорту, а відтак консорціум отримав монополію на їхній друк. За аналогічною схемою було отримано монополію і на біометричні паспорти у грудні 2012-го року. Засновник "ЮС-дизайну" - Юрій Сидоренко, що поїхав з України у 90-х роках ірозшукувався у справі про вбивство Сергія Полєтаєва. На Україні інтереси ЄДАПСу і Сидоренка лобіював народний екс-депутат Партії Регіонів Василь Грицак, який і є автором закону про біометричні паспорти. У квітні Грицак став заступником голови Державної міграційної служби.

 

Теги: Київ , ЄДАПС