Проректор Шевченка назвав студентів дебілами

Максим Опанасенко
8 жовтня 2010р. 2:58

Проректор університету Шевченка Володимир Бугров назвав студентів, котрі збираються мітингувати проти запровадження платних послуг дебілами.

Про це він заявив "Свідомо".

"У нас такого (платних послуг) немає. В Могилянці - так, є. Ще з часів Лазаренка. А у нас немає. Це офіційна заява" - сказав Бугров.

Бугров, відомий своєю активністю у соціальних мережах, відслідковує переписку групи в соцмережі "Вконтакті". Там студенти його університету обговорюють майбутній мітинг, запланований на 12 жовтня.

"Для чого ви питаєте про платні послуги у дебілів, які й читати не вміють. Треба було зразу запитати у адміністрації" - заявив Бугров журналісту "Свідомо".

Нагадаємо, наприкінці серпня уряд затвердив Постанову про платні послуги в навчальних закладах. За нею навчальним закладам, під наглядом Мінфіну, дозволено брати гроші за ненавчальні послуги - від пропусків лабораторних робіт без поважних причин до користування бібліотекою у ненавчальний час.

минулого тижня студенти Таврійського університету, що першим оприлюднив свій прейскурант, вийшли на мітинг. Вони вимагали відміни платних послуг, які університет встановив на рівні 37-900 гривень за різні послуги. Студентам вдалося "відвоювати" 900 гривень за перескладання іспиту професору, Цю норму університет прибрав зі списку.

Львівські і київські студенти лише готуються до акцій протесту.

Але не всі виші скористалися можливістю отримати додаткові кошти від студентів. Харківська юридична академія, не бажаючи мати проблем зі студентами-юристами, відмовилася від запровадження платних послуг. А київський економічний університет Гетьмана прибрав навіть ті платні послуги, які у виші були до Постанови. Пояснення Вченої ради універу - небажання мітингів і перевірок КРУ.