СБУшники напали на журналістів на похороні колеги

Максим Опанасенко
27 червня 2013р. 8:44

Колеги капітана СБУ, котрий загинув в результаті страшної аварії на Нивках, відібрали у журналістів камеру і погрожували неприємностями під час похорон. Про це заявляє "Автополигон".

"Коллеги погибшего в результате ДТП капитана СБУ во время похорон отобрали у телерепортеров камеру и стерли запись... Корреспонденту "Автополигон" люди в штатском также, еще на месте аварии, тщетно пытались помешать сделать фотографии, угрожая задержанием и прочими неприятностями" - йдеться в повдіомленні. Ховали СБУшника на Берковецькому кладовищі. "Сотрудники СБУ напали на съемочную группу «Надзвичайних новин», отобрали камеру и стерли почти всю видеозапись. Кроме того, у одного из телевизионщиков отобрали мобильный телефон и долго «рылись» в нем, ища «тайные записи». "Им не понравилось внимание прессы, — написал на своей страничке в соцсетях журналист Михаил Дворянчук. — Сказали: у них траурная процессия — тоже оперативное задание" - повідомляє "Автополигон".

22 червня на перехресті Щербакова і Стеценка джип Infiniti FX35 проїхав на червоне світло, протаранив два легкових автомобіля та врізався в пасажирський автобус.  В результаті постраждали близько 10 осіб, одна дівчина загинула. Пізніше в лікарні загинув один зі співробітників СБУ, що також їхав в цьому автомобілі. З Infiniti вилучили два посвідчення співробітників СБУ і два бойових пістолети "Форт". Одне з посвідчень належало людині на прізвище Римар. Пізніше прокуратура підтвердила участь двох працівників СБУ в цій аварії. Розслідування триває.

Теги: Київ