Регіонал кинув "Київзеленбуд" з поливом Бажана

Максим Опанасенко
27 червня 2013р. 10:46

Комунальники з "Київзеленбуду" через суд намагаються повернути майже півмільйона гривень авансу, котрий вони сплатили у 2012-му ПАТ «Пересувна механізована колона – 43» за облаштування поливної системи на проспекті Бажана. Про це з посиланням на постанову Вищого господарського суду повідомляють "Наші гроші".

Фірма належить депутату Вишгородської райради від Партії регіонів Володимиру Степанечку. Історія конфлікту така - у травні 2012-го "Київзеленбуд" підписав з фірмою угоду на 1,65 мільйонів гривень. За два місяці компанії сплатили аванс - 495 тисяч гривень. Зробити все обіцяли до жовтня того року, але так і не облаштували полив на Бажана. "Суд першої інстанції визнав, що ПАТ свої зобов’язання не виконало у встановлений тримісячний термін, акти виконаних робіт у справі відсутні, відтак «ПМК – 43» повинне повернути «Київзеленбуду» аванс, а також виплатити 3% за прострочення повернення авансового платежу та пеню" - йдеться в повідомленні. Апеляційний суд лишив це рішення в силі. Але Вищий господарський суд скасував ці рішення і відправив справу на новий розгляд до Господарського суду. Тому паперова тяганина продовжиться.

У ПАТ «Пересувна механізована колона – 43» кажуть - останню технічну документацію, за якою мали проводитися роботи, вони отримали лише у листопаді 2012-го, тому вкластися в терміни не змогло ніяк. 

 

Теги: Київ