"Бійця" з фірми Корнацького лишили в СІЗО

Максим Опанасенко
27 червня 2013р. 12:44

Затриманого за червневу стрілянину біля агрофірми Корнацького у Миколаївській області Костянтина Стрижака лишили під вартою до 24 липня. Про це повідомляє портал "Преступности.НЕТ" з посиланням на рішення Центрального районного суду Миколаєва.

Сам Стрижак подавав клопотання про вихід на волю під заставу, посилаючись на поганий стан здоров'я - до суду його привезли на швидкій і з гіпсом на руці. Конвой, слідчий і суддя запідозрили Стрижака в симуляції - після початку засідання він почав вести себе як абсолютно здорова людина.

Раніше Facebook-спільнота впізнала в нападникові на агрофірму Корнацького так званого "журналіста Пилипишина" - молодика, котрий влаштовував сутички на проблемному окрузі №223 у Києві, де під час виборів до Ради у жовтні 2012-го балотувалися екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин і кандидат від "Свободи" Юрій Левченко. 

18 червня молодики з рушницями намагалися захопити агрофірму Аркадія Корнацького, який балотувався від опозиції в 132 окрузі на парламентських виборах. Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів. Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати.

 

 

Теги: Київ