Податкова:Вилучені сервери не належать Вконтакте

Максим Опанасенко
27 червня 2013р. 14:25

Вилучене комп'ютерне обладання та сервери не належать соцмережі Вконтакте. Про це на брифінгу заявив речник податкової Микола Ковтуненко.

Обшук було проведено на підприємстві "Дата-Айікс Юей" та ТОВ "Евос" на підставі рішення Деснянського райсуду. Провели його, за словами Ковтуненка, в присутності понятих і службових осіб. 10 одиниць комп'ютерної техніки і сервери, згідно із заявою, були видані працівниками фірм добровільно. Жодних персональних даних користувачів Вконтакте там нібито немає.

"На даний момент взагалі немає ніяких підтверджень зв’язку цих підприємств з соцмережею, не зважаючи на заяву Павла Дурова" - заявив Ковтуненко. Але не сказав, яка саме інформація міститься на серверах. Окрім цього, речник висловив здивування хвилею ажіотажу, що виникла навколо ситуації.

Вранці технічний директор соцмережі Вконтакте Микола Дуров заявив про вилучення київських серверів компанії податківцями. За його словами, це сталося через розслідування справи про несплату податків однією з київських фірм, котра до Вконтакте не має жодного відношення.

 

Теги: Київ