Корнацький заявляє про новий напад

Максим Опанасенко
27 червня 2013р. 14:43

Кандидат в депутати від "Батьківщини" і власник "Агрофірми Корнацьких" на Миколаївщині Аркадій Корнацький заявляє про підготовку нового нападу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Просто зараз у бік села Кам‘яна Балка рухається колона комбайнів «Державної продовольчо-зернової корпорації», ймовірно для того, щоб почати вбирати врожай озимої пшениці, яка булі посіяна агрофірмою Корнацьких минулої осені. Кім цього, в Первомайську в районі цукрового заводу стоять п‘ять автобусів, битком набитих співробітниками міліції та бійцями спецпідрозділу «Беркут»" - пише Корнацький, - "На думку працівників агрофірми, правоохоронців зібрали аби «кинути» на людей, які вийдуть захищати врожай і намагатимуться не допустити заходу комбайнів на поля агрофірми. Зараз співробітники агрофірми слідкують за пересуванням чужих комбайнів. Якщо таки буде спроба зібрати пшеницю, то можна відверто казати про по грабунок серед білого дня з боку влади під прикриттям міліції".

18 червня молодики з рушницями намагалися захопити агрофірму Корнацького. Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів. Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати. Міліція розслідує напад, частина нападників затримана. В одному з них Facebook-спільнота впізнала так званого "журналіста Пилипишина" - молодика, котрий влаштовував сутички на проблемному окрузі №223 у Києві, де під час виборів до Ради у жовтні 2012-го балотувалися екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин і кандидат від "Свободи" Юрій Левченко. 

Теги: Київ