Курченко хоче купити ще й стадіон "Металіста"

Максим Опанасенко
27 червня 2013р. 15:05

Депутати Харківської обласної ради виключили стадіон "Металіст" зі списку об'єктів комунальної власності і виставили його на продаж. Про це повідомляє харківська медіа група "Об'єктив".

Ринкова вартість стадіону - 70 мільйонів доларів. Його купує футбольний клуб "Металіст". "Губернатор Михаил Добкин напомнил: деньги от продажи пойдут на строительство метро, реконструкцию филармонии и Исторического музея. Оппозиция выступила против продажи спорткомплекса за названную сумму, но большинство - 87 депутатов проголосовали за отчуждение стадиона из коммунальной собственности" - йдеться в повідомленні.

За даними журналу "Фокус", голова ради директорів групи "ВЕТЕК" (раніше - "Газ Україна-2009") Сергій Курченко - володіє не менше $650 мільйонами. У грудні Курченко купив футбольний клуб "Металіст", а у березні - Одеський НПЗ. У січні "свободівець" Юрій Сиротюк направляв депутатський запит на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки та голови СБУ Олександра Якименка, в якому йшлося про те, що син генпрокурора Віктора Пшонки "кришує" діяльність компанії Курченка "Газ-Україна-2009". Проте у прокуратурі ніяких порушень не виявили. 15 травня президент Віктор Янукович ввів Курченка до складу Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році. При цьому Курченко заперечує бізнес-зв'язки з оточенням сина президента Віктора Януковича та запевняє, що не має покровителів у владних структурах. Тиждень тому компанія Курченка придбала 98% акцій медіа-холдингу UMH group, до якого входять видання декілька видань та радіостанцій, зокрема Forbes Україна та Кореспондент.

Теги: Київ