В ніч з суботи на неділю метро працюватиме довше

Ольга Бондаренко
27 червня 2013р. 17:02

У ніч із 29 на 30 червня столичний метрополітен працюватиме на 1 годину довше, а в разі збільшення пасажиропотоку передбачається також вивести на лінії додаткові резервні поїзди. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Зміни в режимі роботи пов’язані з проведенням концерту на Майдані Незалежності з 18:00 до 22:00, а також матчем на "Олімпійському" (гратимуть "Зеніт" та "Динамо"). Окрім того, в суботу протягом години з 18:00 станція метро "Олімпійська" буде зачинена для пасажирів на вхід і вихід, а поїзди в цей час слідуватимуть повз станцію без зупинки. Імовірне також і введення обмежень на вхід пасажирів до станцій "Палац спорту" та "Площа Льва Толстого". Зачинена на вхід і вихід буде станція "Олімпійська" й у неділю, 30 червня, з 20:00 до 21:00. Також планується збільшити кількість поїздів. 

На станціях "Хрещатик", "Майдан Незалежності", "Олімпійська", "Площа Льва Толстого" та "Палац спорту" буде посилено штат чергового персоналу та призначено відповідальних осіб для контролю за перевезенням пасажирів.

Теги: Київ , метро