В Ірпені напали на журналістів СТБ

Ольга Бондаренко
27 червня 2013р. 20:03

Під час зйомки забудови зелених територій в Ірпені на журналістів телеканалу СТБ напали. Про це у своєму блозі написала журналістка Ірина Федорів.

Як повідомила журналістка, після сесії міськради Ірпеня, де розглядалося питання забудови зелених територій міста - журналістка програми "Вікна-Новини" Ірина Драбок вирішила проїхатись Ірпенем й подивитись, що будують забудовники. Після того як оператор почав знімати адресні плани його скрутили 5 чоловіків: "В нього намагались відібрати й зламати техніку. У цей час я почала голосно кричати, що ми журналісти. Оператор неодноразово наголошував, що він оператор телеканалу СТБ. Через скручені руки не міг дістати посвідчення", - пише журналістка. Вона також повідомила, що відпустили їх лише тоді, коли приїхала міліція: "Вони тримали наш штатив. Але коли оператор почав знімати погрози, з камери вирвали об'єктив і забрали у своє авто", - додала вона.

Це вже не перший напад на журналістів за останній час. 27 червня СБУшники напали на журналістів прямо під час похорону колеги. 14 червня у Кіровограді двоє невідомих облили зеленкою журналіста підсумкової програми тижня “Погляд” Кіровоградської ОДТРК Ігора В'юна. 8 червня біля станції метро "Дарниця" невідомі напали на журналіста, виконавчого секретаря Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки України Георгія Ермана. 18 травня  журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі. 

Теги: Київ , напад на журналіста