Пожежу у садибі Мурашка гасили три години

Маша Землянська
28 червня 2013р. 10:14

Пожежу у садибі Мурашка гасили три години

Вночі 27-го червня рятувальники три години поспіль боролися з вогнем, що спалахнув у садибі Мурашка,де жив і творив відомий художник.  На вулицю Мала Житомирська, 12А о третій ночі приїхали пожежники, водоканал та швидка допомога. Наразі будівля залита водою та піною. на місця працюють правоохоронці.

"Скоріше за все це був підпал. Вночі люди чули, що хтось ходив зверху. Пощастило, що Віра Глухова ще не встигла заснути, а почувши запах диму забила на сполох", - розповідає очевидець пожежі "Свідомо".

Будинки №12-а, 12-б та 14-а,б по вулиці Малій Житомирській є пам’ятками культурної спадщини та знаходяться в охоронній зоні ансамблю споруд Софійського собору Києва. Починаючи з 1996-го року Головне управління житлового забезпечення київміськадміністрації намагається незаконно виселити родину Олександра Глухова з будинку і почати “реконструкцію”, що може призвести до повної руйнації пам’ятки. За словами Глухова, спочатку приміщення отримала фірма "Пантеон-Інвест", котра перепродала їх фірмі "Вестіга".

Фото очевидиці пожежі Ольги Козловської

Теги: Київ