У пожежі на Шулявці звинувачують чиновників

Маша Землянська
28 червня 2013р. 10:33

Прокуратура Солом’янського району відкрила кримінальне провадження за фактом недбалості посадових осіб, які погодили застосування вогненебезпечного утеплювача багатоповерхівки на вулиці Гетьмана, 1-б. 

"Враховуючи те, що однією із можливих причин пожеж у вказаній багатоповерхівці, є застосування під час будівництва вогненебезпечного утеплювача будинку, у діях вказаних контролерів вбачаються ознаки кримінального правопорушення. Прокурорською перевіркою встановлено, що у 2007 році представником Управління державного архітектурно-будівельного контролю у Києві погоджено утеплення та облицювання фасаду будівлі на Гетьмана, 1-б. Дане рішення було також погоджено органами пожежної безпеки МНС України. У 2009 році житловий будинок було введено в експлуатацію. Посадовцями органів контролю було підписано акт готовності багатоповерхівки", - пояснюютьв прокуратурі.

"Службову небдбалість" чиновникам інкримінують через пожежу, яка 30-го травня охопила 25-типоверховий житловий будинк. Наразі по цій справі триває розслідування та встановлюються розміри завданих збитків.

 

Теги: Київ , вибори