УДАР: Міліція покриває нападника на журналіста

Маша Землянська
28 червня 2013р. 11:59

Слідчий броварської міліції Олег Громадський не вбачає ознак хуліганства або ознак перешкоджання журналістській діяльності у діях Сергія Стягова, який побив журналіста у броварському парку «Перемога». Про це повідомив народний депутат від УДАРу Павло Різаненко.

На цьому відео Ви самі можете роздивитися - чи є ознаки хуліганських дій!

«Більше того, у обвинувальному акті написана повна нісенітниця про те, що журналіста вдарили «на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин», - наголосив нардеп. За словами Різаненка, слідчий навіть не звертався до Броварського суду щодо обрання запобіжного заходу місцевому нападнику на журналіста. Тоді як активістам, які прийшли розбирати незаконно встановлений паркан у парку «Перемога», за клопотанням того ж самого слідчого, міськрайонний суд встановив запобіжний захід у вигляді  домашнього арешту на два місяці, за статтею «злісне хуліганство».

25 травня, в Броварах невідомі напали на людей, що вийшли на акцію проти забудови центрального броварського парку "Перемога". За словами свободівців, на цю ділянку поклав око місцевий очільник «регіоналів», «масажист Азарова» Сергій Федоренко. Як стверджують активісти, після акції міліція затримала не нападників, а свободівців - до відділку міліції доправили Миколу Смірнова та Руслана Ткаченка, які разом з громадськістю розбирали паркан навколо земельної ділянки в парку.

Теги: Київ