За попередніми висновками садибу Мурашка підпалили

Маша Землянська
28 червня 2013р. 12:07

За попередніми висновками садибу Мурашка підпалили

Причиною пожежі у садибі Мурашка могло стати необережне поводження з вогнем сторонніх осіб. А так, як останній поверх відселеної будівлі був майже повністю вкритий сміттям, то займання легко поширилось і захопило значну площу. Такі попередні висновки рятувальників, які боролися з вогнем.

 "О 3:07 28-го червня до оперативно-координаційного центру Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Києві надійшло повідомлення про пожежу, котра трапилася по Малій Житомирській, 14, що у Шевченківському районі. Рятувальники оперативно вирушили до місця виклику. На момент прибуття виявилося, що у відселеній 4-хповерховій житловій будівлі вогнем охоплено останній поверх та дах. Вогнем було охоплено близько 2400 квадратних метрів дерев'яних перекриттів", - повідомляють в МНС.

Будинки №12-а, 12-б та 14-а,б по вулиці Малій Житомирській є пам’ятками культурної спадщини та знаходяться в охоронній зоні ансамблю споруд Софійського собору Києва. Починаючи з 1996-го року Головне управління житлового забезпечення київміськадміністрації намагається незаконно виселити родину Олександра Глухова з будинку і почати “реконструкцію”, що може призвести до повної руйнації пам’ятки. Наразі будівля залита водою.

Фото очевидиці пожежі Ольги Козловської

Теги: Київ