Ввечері - прощання з загиблим у пустелі гонщиком

Маша Землянська
28 червня 2013р. 16:24

О 18:00 28-го червня під стінами офісу української ралі-команди Sixt Ukraine, що на Плещеєва, прощатимуться з загиблим у пустелі гонщиком Вадимом Нестерчуком. Хаватимуть спортсмена у суботу 29-го червня на кладовищі під Києвом.

Чоловік загинув під час тренування у найбільшій піщаній пустелі світу Руб Аль Халі. Автомобіль спортсмена загруз у сипучому піску, відкопатися з помічником Алі їм не вдалося, і Вадим пішов за допомогою. Але не дійшов, спортсмен загинув від зневоднення під час довгого переходу. Руб Аль Халі - одне з найжаркіших місць на Землі. На території завбільшки з Україну немає навіть кущів – суцільні піщані дюни. Температура вдень складає 40-50 градусів. Саме у цій пустелі Вадим полюбляв тренуватися, готуватися до змагань.

Вадим Нестерчук брав участь в усіх Ралі-марафонах Дакар, які проходили у Південній Америці, ралі-рейдах "Шовковий шлях" та "Абу-Дабі Дезерт Челендж". Неодноразово займав призові місця. У Вадима залишилася дружина та двоє дітей. Син школяр та старша донька – студентка.

 

Теги: Київ , смерть