У Єгипті зібрали 22 млн підписів проти президента

Ольга Бондаренко
29 червня 2013р. 17:18

Більше 22 млн осіб підписали петицію із закликом до відставки президента Єгипту Мухаммеда Мурсі. Про це повідомляє "РІА Новости".

Єгипетські громадські активісти, що домагаються відставки президента країни і проведення дострокових виборів, зібрали на свою підтримку 22134000 підписів, що майже на 10 мільйонів більше, ніж голосів виборців, завдяки яким торік Мухаммед Мурсі став главою держави. Тепер активісти мають намір направити петицію'' про позбавлення президента довіри єгиптян'' до вищих судових інстанцій країни.Кульмінацією всієї кампанії має стати проведення 30 червня - в річницю інавгурації Мурсі -'' мільйонного мітингу'' біля стін його резиденції.

27 червня МЗС України рекомендувало українцям не їхати у Каїр, Александрію, Асьют, Ісмаілію, Порт-Саїд, Суец та Північний Синай. Тим же українцям, які вже перебувають на території Єгипту, рекомендовано обмежити пересування країною, утримуватися від відвідання місць скупчення людей і не брати участі в акціях протесту, демонстраціях та інших масових заходах.

Теги: Єгипет , Київ