Магазини Гереги торгуватимуть і в Москві

Олесь Лук'яненко
1 липня 2013р. 9:29

Мережа гіпермаркетів будівельних матеріалів "Епіцентр" виходить на російський ринок, пише "Комерсант-Україна" з посиланням на одного з менеджерів компанії.

Джерело в "Епіцентрі" повідомило журналістам, що магазини планують відкрити в містах мільйонниках та у москві. Офіційні коментарі в мережі не надали, проте намір компанії вийти на російський ринок підтвердили в одній з російських консалтингових компаній. Про плани "Епіцентру" вже знають і можливі конкуренти. "Компанії буде непросто знайти землю в Москві, але їх рішення почати зі столиці зрозуміло - тут найбільший дефіцит DIY-магазинів великого формату", - зазначає член ради директорів "Корпорації СБР" (володіє мережею "Метрика") Олексій Іовлев. Всього протягом десяти років власники мережі планують інвестувати близько 1,5 млрд доларів у будівництво приблизно 20 магазинів. Загальна площа торгових точок - 30-80 тис. кв. м.

Мережею "Епіцентр" володіють подружжя Олександр і Галина Герега. Олександр Герега є народним депутатом від Партії регіонів, а його дружина Галина Герега - секретарем Київради. У квітні близько 300 киян пікетували гіпермаркет "Епіцентр", щоб захистити автостоянку, що знаходиться за магазином на вулиці Стальського. 

Теги: Київ , Герега