Курченко образився на головреда Forbes

Олесь Лук'яненко
1 липня 2013р. 11:42

Новий власник Українського медіахолдингу Сергій Курченко заявив в інтерв'ю Forbes, що його ображає відмова Володимира Федорина з ним зустрічатися.

Курченко називає таку позицію Федорина некоректним і непрофесійним вчинком. "Я питаю: "Ми вас чимось образили"? На що він розповідає, мовляв торік ми нібито намагалися через видавця передати йому гроші за невихід статті про ГазУкраіна-2009, і до того ж мої співробітники нібито погрожували йому і журналістам" , - сказав новий медіа-магнат. Курченко відкидає свою причетність до підкупу та погроз, а також заявив, що готовий розібратися з винними співробітниками."У моєму розумінні це непрофесійно, некоректно, і якщо у нього немає інших аргументів, крім того, що це моя принципова позиція - з вами не знайомитися, то це мене 100% ображає", - додав бізнесмен.

За даними журналу "Фокус", голова ради директорів групи "ВЕТЕК" (раніше - "Газ Україна-2009") Сергій Курченко - володіє не менше $650 мільйонами. У грудні Курченко купив футбольний клуб "Металіст", а у березні - Одеський НПЗ. У січні "свободівець" Юрій Сиротюк направляв депутатський запит на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки та голови СБУ Олександра Якименка, в якому йшлося про те, що син генпрокурора Віктора Пшонки "кришує" діяльність компанії Курченка "Газ-Україна-2009". Проте у прокуратурі ніяких порушень не виявили. 15 травня президент Віктор Янукович ввів Курченка до складу Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році. При цьому Курченко заперечує бізнес-зв'язки з оточенням сина президента Віктора Януковича та запевняє, що не має покровителів у владних структурах. Тиждень тому компанія Курченка придбала 98% акцій медіа-холдингу UMH group, до якого входять видання декілька видань та радіостанцій, зокрема Forbes Україна та Кореспондент.

 

Теги: Курченко , Київ