Байкери виїхали за подорожчання пива заради дітей

Олесь Лук'яненко
1 липня 2013р. 13:02

Байкери виїхали за подорожчання пива заради дітей

Байкери підтримали подорожчання акцизів на пиво за тієї умови, що грощі підуть на добудову дитячої лікарні Охмадит. Про це "Свідомо" повідомила активістка Ганна Гопко.

Байкери тричі об'їхали комітети Верховної Ради і Кабмін та голосно газували під вікнами комітетів, де саме почалося засідання погоджувальної ради за участі голів фракцій та спікера Володимира Рибака. "На акції був Павло Гачковський - головний байкер "Route 66", який сам за освітою лікар та батько трьох дітей. Вони всі "за", але за умови, що гроші не будуть розкрадені в загальному бюджеті, а підуть конкретно на лікарню", - розповіла пані Гопко. Активісти та байкери передали звернення до Володимира Рибака, у якому вимагали внести законопроект до порядку денного, бо цей тиждень останній - наступного разу депутати зберуться восени.

Три законопроекти, зареєстровані в Раді у квітні, передбачають підняття акцизів на пиво втричі - з 0,87 гривень до 2,50 гривень. Половину з виручених за це грошей - а це приблизно 2 мільярди гривень - депутати пропонують передати на добудову нового корпусу лікарні "Охматдит". Разом з цим, нардепи таким чином планують зменшити дитячий алкоголізм - пляшка пива після здорожчання акцизів, має подорожчати на 1-2 гривні. Планувати і будувати новий корпус в "Охматдиті", котрий зможе лікувати додатково 27 000 маленьких пацієнтів, почали в вересні 2011-го року. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання заплановано 1 мільярд 800 мільйонів гривень. Проте за півтора роки на "надію" дітей виділили 225 мільйонів. На 2013-ий заплановано дати ще 200 мільйонів, але грошей поки не дали. Будівельники вже заявили про брак коштів і зупинили роботи. 

 

Теги: Київ , Охмадит