Герега збирає прострочену Київраду

Олесь Лук'яненко
1 липня 2013р. 13:30

Герега збирає прострочену Київраду

Секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення сесії 11 липня. Про це "Свідомо" повідомила прес-секретар Юлія Чудновець.

"Галина Федорівна зранку повідомила, що підписала відповідне розпорядження. Незабаром на сайті з`явиться інформація разом з порядком денним", - розповіла Чудновець. 

30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. Другого червня півтисячі киян вийшли на акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

Теги: Київ , Київрада , Герега