Німецькі лікарі хочуть оперувати Тимошенко

Ольга Бондаренко
1 липня 2013р. 13:53

Лікарі німецької клініки „Шаріте” рекомендують якомога швидше прооперувати Юлію Тимошенко. Про це на брифінгу повідомила Євгенія Тимошенко,  посилаючись на висновки лікарів.

„В результаті клінічних обстежень, які провели лікарі німецької клініки „Шаріте”, вони встановили, що, у зв`язку з погіршенням стану здоров`я мами, ускладненнями, рецидивами, болями в спині, вони рекомендують операцію – таке хірургічне втручання, яке б попередило виникнення рецидивів в майбутньому”, - розповіла Євгенія Тимошенко. За її словами, таку операцію лікарі клініки „Шаріте” рекомендують провести якомога скоріше. 

17 червня у "Батьківщині" повідомили про різке погіршення стану здоров'я Юлії Тимошенко. Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці.  Європейський суд із прав людини 30 квітня визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання Тимошенко під вартою.

 

Теги: Київ , Тимошенко , лікарі , Батьківщина , опозиція