На суді по справі Тітушка сталась бійка (відео)

Ольга Бондаренко
1 липня 2013р. 14:49

Під час перерви у Шевченківському суді, де розглядали справу звинуваченого у побитті журналістів під час акцій у Києві 18 травня Вадима Тітушка - сталась бійка.

Конфлікт спалахнув між двома жіночками із групи підтримки "Румуна" та журналістом "Дорожнього контролю". Одна з жінок почала кидатись на журналіста, перешкоджаючи йому знімати Тітушка. Після цього, журналіста, який намагався з'ясувати, чи був Тітушко причетний до рейдерського захоплення будинку вчительки Ніни Москаленко - відвели охоронці.

Засідання у справі Вадима Тітушка перенесли на 10 липня, на 15:00. Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Проте депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що документальних доказів того, що Вадим Тітушко побив двох журналістів у Києві на мітингу "Вставай, Україно!" немає.

Відео: Телекритика.

Теги: Тітушко , Київ